Mūsų veikla

CNC frezavimas

Teikiame profesionales medienos apdirbimo paslaugas, tai pasiekti padeda tinkamas požiūris į darbus ir naudojama kokybiška įranga. Galime apdirbame įvairiausias medžiagas: medieną, plastikus, putplastį, reklamines medžiagas ir kt. CNC frezavimui visada naudojame brėžinius, naudojame užsakovo arba galime paruošti patys. Naudojame profesionales CNC frezavimo paslaugai naudojame FELDER - FORMAT4 H08 vakuumines frezavimo stakles, kurių darbo stalas 2100 х 3100 mm.

Tai puikus pasirinkimas originaliems ir tikslumo reikalaujantiems projektams. CNC frezavimas tinka ir mažiems, ir stambiems gaminiams. Galime frezuoti visas pagrindines lakštines medžiagas - medį ir iš jo pagamintas medžiagas (OSB, faniera, MDF, baldų plokštė, LMDP, MPP). Neturint savo gaminio brėžinio mūsų specialistai jums galės padėti tokį paruošti. Mums turėsite pateikti – DXF arba CDR formatais, objektai brėžiniuose turi būti paversti kreivėmis, neturi būti palikta atviri vektoriai, neturi būti perdangų. Mastelis 1:1. Išmatavimai – milimetrais. Visi objektai viename sluoksnyje.

Norime suteikti kokybiškas CNC frezavimo paslaugas, prisitaikyti prie kiek vieno projekto individualiai. Turint paruoštus brėžinius ir naudojantis mūsų profesionale įrangas užtikrinsime geriausią kokybe.

Standartiniai gaminiai

Gaminys nr.1

Gaminys nr.1

Gaminys nr.2

Gaminys nr.2

Gaminys nr.3

Gaminys nr.3

Mūsų kiti gaminiai

Gaminys nr.4

Gaminys nr.4

Gaminys nr.5

Gaminys nr.5

Gaminys nr.6

Gaminys nr.6

Gaminys nr. 7

Gaminys nr. 7

Gaminys nr.8

Gaminys nr.8