Mūsų veikla

MDF dažymas

Dažome MDF, MDP, LMDP plokštes ir fanerą pagal jūsų pageidavimus. MDF plokštes dažome poliuretaniniais dažais, kuriais padengti paviršiai tampa nepriekaištingai lygūs, lengvai valomi, atsparūs drėgmei, o spalva ir blizgesys ilgai išlieka nepakitę. Į dažymo procesą įeina: lakavimas, beicavimas, sendinimas, aliejavimas. Parenkame įvairias užbaigimo spalvas, kurios yra numatytos jūsų projekte. Galime atlikti senų plokščių perdažymas.

Kiekvieną plokštę dažome kruopščiai, ne linijiniu būdu, užtikriname, kad kiekviena detalė bus nudažyta itin kruopščiai. Naudojame pažangią dvikomponentę dažymo įrangą, kuri užtikrina kokybišką dažų paruošimą, pageidaujamos spalvos ir blizgesio tikslų išgavimą, todėl visose detalėse galim užtikrinti vienodą spalvą. MDF dažymas atliekamas profesionaliai ir greitai.

Dažome tik aukščiausios kokybės MDF ir dirbame su patikimais grunto ir dažų gamintojais. Atliekant gaminio dažymą yra tikrinamas darbo procesas, kad užtikrinti kokybišką išbaigtumą. Naujus projektus vertiname lanksčiai, žiūrime į  kliento poreikius, kad galėtume sukurti nuostabius baldus ar interjero detales.

Standartiniai gaminiai

Gaminys nr.1

Gaminys nr.1

Gaminys nr.2

Gaminys nr.2

Gaminys nr.3

Gaminys nr.3

Mūsų kiti gaminiai

Gaminys nr.4

Gaminys nr.4

Gaminys nr.5

Gaminys nr.5

Gaminys nr.6

Gaminys nr.6

Gaminys nr.7

Gaminys nr.7

Gaminys nr. 8

Gaminys nr. 8