Mūsų veikla

Reklamos gamyba

Reklamos gamyba yra atsakingas procesas, kuris reikalauja atidumo, kruopštumo, tam tikrų žinių ir išmanymo. Su turima įranga savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės gamybos paslaugas. Atsižvelgdami į kiekvieną užsakymą, jo specifiką, gaminame gaminius iš įvairių plastikų, organinio stiklo, metalų, medžio ir kitų medžiagų. Kiekvienam gaminiui parenkamas jam geriausiai tinkantis apdorojimo būdas arba jų derinys. Gaminių gamybai naudojame naujausias šiuolaikines technologijas, pažangias stakles.

Ši veikla pirmiausia yra kūrybinis-technologinis procesas, kurio metu, pradinė Jūsų idėja įgyja vis pradinį pavidalą ir pabaigoje sukuriamas tikslus Jūsų verslą labiausiai atitinkantis reklaminis gaminys. Esame lankstūs todėl galime pasiūlyti tik reklamos objekto dalių pagaminimą arba galime suteikti projektavimą, stiliaus paruošimą pagal jūsų reklamos įdėją.

Šioje veikloje vertiname pasitikėjimą ir operatyvų bendarbiavimą, tai leidžia pasiekti kokybiškus ir išskirtinius rezultatus. Turime lankstu paslaugų paketa: nuo vienos Jums reikalingos reklamos pagaminimo iki pilno reklamos gamybos projekto.

Standartiniai gaminiai

Gaminys nr.1

Gaminys nr.1

Gaminys nr.2

Gaminys nr.2

Gaminys nr.3

Gaminys nr.3

Mūsų kiti gaminiai

Gaminys nr.4

Gaminys nr.4

Gaminys nr.5

Gaminys nr.5

Gaminys nr.6

Gaminys nr.6

Gaminys nr.7

Gaminys nr.7

Gaminys nr.8

Gaminys nr.8